У Шосткинській громаді завершено капітальний ремонт амбулаторії + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 листопада, у селищі Вороніж Шосткинськіої громади відбулося урочисте відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини Шосткинського районного центру первинної медичної допомоги.

На відкриття завітав народний депутат України Михайло Ананченко.

– Воронізька амбулаторія не бачила капітального ремонту вже, мабуть, 50 років. І обслуговує майже 6000 людей. До кожної проблеми треба підходити комплексно. І у цьому році є указ Президента про підвищення заробітних плат, тобто престижність професії лікарів і медичних працівників має бути не на словах, а й на ділі. Наступного пленарного тижня будемо розглядати ще раз проєкт бюджету і приймати рішення , щоб наступного року всі лікарі отримували мінімальну заробітну плату на рівні 20 тисяч гривень, молодші медичні працівники – мінімальну 13,5 тисяч, – зазначив Михайло Ананченко.

За словами голови Сумської облдержадміністрації Дмитра Живицького, проєкт є результатом спільної роботи, починаючи від державної влади, обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, міської ради.

– Проєкт було розпочато в 2019-му році. Переконалися, запитали у відвідувачів, у лікарів: амбулаторія більш доступна, сучасна, зручна для людей з інвалідністю, мам з дітьми. Це приклад того, як має виглядати вся первинна ланка в системі охорони здоров’я в області та Україні. Програма Президента «Велике будівництво» набирає обертів. Наступного року плануємо в області зробити мінімум 5 шкіл, 5 дитячих садочків, 5 спортивних об’єктів. Плюс додатково будуть будуватись і відновлюватись нові об’єкти, спортивні об’єкти по області. Тут у нас багато планів з місцевою владою щодо реалізації нових проєктів. Сьогодні медицина – в фокусі. Наступного року ми будемо продовжувати цю практику, – розповів Дмитро Живицький.

Шосткинський міський голова Микола Нога подякував Президентові України Володимиру Зеленському за те, що було започатковано Програму “Велике будівництво”, а також очільнику Сумської ОДА, депутатам, будівельникам, медичним працівникам та мешканцям Воронежу:

Будемо вирішувати питання екстреної допомоги. Тут треба нове приміщення і обіцяють сюди нову “Швидку допомогу”… Воронізький центр буде розвиватися, ще забезпечимо нове медичне обладнання сюди, і це буде один з кращих в області центрів.

Головний лікар Шосткинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Пурис подякувала:

– Я, як керівник цього закладу, від себе, від імені медичного персоналу і усіх жителів нашого Воронежу хочу сказати «Дякую!» усім причетним до цього об’єкту!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору