Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді загорівся навантажувач

ДСНС, Події 17:50, 19.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 грудня, о 10:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу телескопічного навантажувача в селищі Вороніж, Шосткинського району. На місце виклику прибуло відділення 31-го державного пожежно-рятувального поста, повідомляє Головне управління ДСНС у Сумській області.

Як було встановлено, загоряння сталося у моторному відсіці. О 10:18 рятувальники локалізували полум’я, запобігши його поширенню на весь транспортний засіб. А о 10:27 пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки ДСНС України. За попередніми висновками, припустима причина загоряння – коротке замикання електромережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору