Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді викрили рибалок-браконьєрів

Поліція 13:27, 1.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Співробітники Шосткинського районного управління поліції в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Нерест” на одному із ставків на т громади, помітили двох чоловіків, які ловили рибу під час нересту рибацькою сіткою. На місце події було викликано слідчо-оперативну група. Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.

З місця події правоохоронці вилучили виловлену рибу та знаряддя злочину.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору