У Шосткинській громаді викрили рибалок-браконьєрів
Поділитися в
Копіювати посилання
Співробітники Шосткинського районного управління поліції в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Нерест” на одному із ставків на т громади, помітили двох чоловіків, які ловили рибу під час нересту рибацькою сіткою. На місце події було викликано слідчо-оперативну група. Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
З місця події правоохоронці вилучили виловлену рибу та знаряддя злочину.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: