У Шосткинській громаді ворог завдав руйнувань на суму близько 600 млн. грн. + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У електронну систему по відновленню країни було внесені 129 об’єктів нашої громади, пошкоджених ворогом. Такі дані в ході апаратної наради навів начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Сергій Шкарін.
Він повідомив, що загальна сума пошкоджень склала близько 600 млн. грн.
За словами Сергія Шкаріна, робота щодо внесення даних про пошкоджені об’єкти у нашій громаді продовжується.
Міській голова Микола Нога подякував Сергію Шкаріну за виконану роботу. «…Ми зможемо отримати серйозний фінансовий ресурс для ремонту пошкоджених об’єктів, як промислового значення, так і житлових будинків», – сказав міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: