Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді відзначили 82-у річницю Івотської трагедії + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 березня, виповнилося 82 роки з дня Івотської трагедії.

У Івоті відбулося покладання квітів і вінків до місцевого меморіалу. Пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо, у цей день 1943 року в цьому селі нацистськими загарбниками було розстріляно і спалено живцем 392 місцевих жителів (це майже стільки івотчан, скільки нині проживає на території села). Вогнем були знищені всі господарські будівлі та 182 хати селян, всього – 223 будівлі.

Кожен шостий з числа жертв фашистських карателів – діти.

«Традиційно цього дня в центрі с. Івот, біля меморіалу пам’яті місцевих жителів, приходять представники влади, аби згадати про ті криваві події та вшанувати пам’ять про загиблих під час Івотської трагедії. Не став виключенням і цей рік», – повідоиляє Шосткинська міська рада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору