Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді тривають роботи з підключення інтернету до укриттів + Відео

ЖКГ 18:26, 22.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні комунальники Шосткинської громади зосередили максимум уваги на покосі амброзії. Про це під час наради повідомив Геннадій Мелашенко, начальник управління ЖКГ

Також у громаді триває ремонт покрівель підвальних приміщень, укриттів.

На минулому тижні працювали з провайдерами.

“Ми обговорювали технічні питання. Будемо працювати над облаштуванням усіх 30-ти укриттів, що у нас на балансі, інтернетом”, – розповів Геннадій Мелашенко.

Микола Нога подякував управлінню ЖКГ за підтримку шосткинців, які вирішили облаштувати укриття у своїх будинках. Водночас міський голова доручив залучити до покосу трави ще більше робітників.

“Мінімум десять косарів повинно працювати щодня”, – вважає він.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору