У Шосткинській громаді тривають роботи з підключення інтернету до укриттів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні комунальники Шосткинської громади зосередили максимум уваги на покосі амброзії. Про це під час наради повідомив Геннадій Мелашенко, начальник управління ЖКГ
Також у громаді триває ремонт покрівель підвальних приміщень, укриттів.
На минулому тижні працювали з провайдерами.
“Ми обговорювали технічні питання. Будемо працювати над облаштуванням усіх 30-ти укриттів, що у нас на балансі, інтернетом”, – розповів Геннадій Мелашенко.
Микола Нога подякував управлінню ЖКГ за підтримку шосткинців, які вирішили облаштувати укриття у своїх будинках. Водночас міський голова доручив залучити до покосу трави ще більше робітників.
“Мінімум десять косарів повинно працювати щодня”, – вважає він.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: