У Шосткинській громаді триває усунення наслідків негоди. Міський голова повідомив про ситуацію на вечір 27 липня
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як поінформував шосткинський міський голова Микола Нога, станом на 17:00 електроенергія повністю відсутня у 7 селах Шосткинської громади, частково без світла залишаються 3 села.
– Відключено 68 електромереж.Без електроенергії перебувають 1 936 квартири та житлових будинки.На 16 багатоквартирних будинках пошкоджено дахи. Негода спричинила значні збитки окремим сільськогосподарським і промисловим приміщенням, спортивним спорудам, навчальним закладам.По відновленню електропостачання працює 10 бригад цілодобово, за виключенням комендантської години.На даний час забезпечено вільний рух транспорту по всім основним автомагістралям.Прибирання звалених дерев по пров. Шевченка, вул. Ціолковського буде здійснюватися завтра, 28 липня.Прошу зберігати спокій, дотримуватись правил безпеки і долучатись до прибирання території громади! – зазначив очільник громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: