У Шосткинській громаді триває підготовка до нового навчального року + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Створюються умови для навчання у загальноосвітніх закладах в очній та змішаній формі. Про це на апаратній нараді проінформувала начальник управління освіти Наталія Сергейко.
«Але в будь-якому разі будемо враховувати думку всіх учасників освітнього процесу щодо форми навчання», – сказала вона.
Наталія Сергейко повідомила про підготовку освітніх закладів до опалювального сезону. Проводяться поточні та капітальні ремонти, зокрема, ремонтуються покрівлі у школі № 7 та у Центрі естетичного виховання, доводяться до ладу укриття…
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: