У Шосткинській громаді розпочне роботу мобільна група, що безкоштовно консультуватиме мешканців сіл + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Центр первинної медико-соціальної допомоги підписав меморандум з однією з міжнародних організацій.
Як розповів на апаратній нараді в. о. директора ЦПМСД Олександр Мазур, мова йде про те, що в селах громади буде працювати мобільна група у складі сімейного лікаря, медичної сестри, психолога, юриста. Вони будуть безкоштовно надавати послуги населенню.
Зокрема, за словами керівника Центру первинної медико-соціальної допомоги, надаватимуться і послуги з лабораторного обстеження. Також видаватимуть базові медикаменти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: