Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді розпочне роботу мобільна група, що безкоштовно консультуватиме мешканців сіл + Відео

Медицина 19:03, 4.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Центр первинної медико-соціальної допомоги підписав меморандум з однією з міжнародних організацій.

Як розповів на апаратній нараді в. о. директора ЦПМСД Олександр Мазур, мова йде про те, що в селах громади буде працювати мобільна група у складі сімейного лікаря, медичної сестри, психолога, юриста. Вони будуть безкоштовно надавати послуги населенню.

Зокрема, за словами керівника Центру первинної медико-соціальної допомоги, надаватимуться і послуги з лабораторного обстеження. Також видаватимуть базові медикаменти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору