У Шосткинській громаді «Пункти незламності» переведено на цілодобовий режим роботи + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
З минулої п’ятниці, 5 січня, на цілодобовий режим роботи переведені «Пункти незламності». Про це було повідомлено під час сьогоднішньої апаратної наради.
За інформацією начальника управління освіти Наталії Сергейко, у вихідні проведено вибіркову перевірку «Пунктів незламності». «На момент перевірки всі вони були відкриті», – зазначила вона.
В ході апаратної наради Наталія Сергейко повідомила про те, що у загальноосвітніх навчальних закладах тривають зимові канікули. Вони продовжаться до 14 січня.
Для учнів школи №5 канікули вже закінчились, було прийнято рішення про дистанційне навчання.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: