У Шосткинській громаді продовжує діяти програма по відшкодуванню вартості за придбані електрогенератори + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
В минулому році у нашій громаді була запроваджена програма компенсації вартості електрогенераторів.
Як розповіла заступниця міського голови Марина Харламова, скористатися програмою можуть суб’єкти господарювання. Для цього потрібно звернутися до міської ради у відділ торгівлі і підтримки підприємництва, заповнити заяву встановленого зразка. Додається копія платіжних документів, копію витягу з єдиного державного реєстру.
Компенсація надається у безготівковій формі. Сума відшкодування – не більше 10 тис. грн.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: