Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді посилюватимуть безпекові заходи + Відео

Безпека, Громада 12:10, 21.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Ворог продовжує наносити ракетні удари по Україні. Так, у минулу суботу був обстріляний центр Чернігова – загинуло 7 осіб (з них одна дитина), близько 150 поранено.

На сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога наголосив на необхідності посилення безпекових заходів на території Шосткинської громади.

«Ми вдячні Збройним Силам за цілодобову роботу по захисту території!», – подякував міський голова.  Він зазначив, що завдання перед громадою незмінне – допомога Збройним Силам України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору