Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді померла жінка, яка хворіла на коронавірус

Медицина 20:11, 5.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулого тижня померла одна хвора з COVID-19.

Як інформує Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб, це жінка 85 років, мешканка Шосткинської громади, яка мала супутні хронічні хвороби та не була щеплена від COVID-19 протягом останніх 12 місяців.

Повідомляється, що впродовж тижня на Сумщині спостерігалось зростання частки позитивних результатів досліджень на SARS-CoV-2 з 4 до 12 %, що може свідчити про можливе зростання захворюваності в наступні пару тижнів. В області госпіталізовано з COVID-19 15 осіб, серед них – 2 дітей.

Разом з тим, фахівці підкреслюють, що епідситуація на Сумщині залишається стабільною. Епідпоріг не був перевищений в жодному з районів Сумщини.

Випадків грипу не зареєстровано.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору