У Шосткинській громаді померла жінка, яка хворіла на коронавірус
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулого тижня померла одна хвора з COVID-19.
Як інформує Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб, це жінка 85 років, мешканка Шосткинської громади, яка мала супутні хронічні хвороби та не була щеплена від COVID-19 протягом останніх 12 місяців.
Повідомляється, що впродовж тижня на Сумщині спостерігалось зростання частки позитивних результатів досліджень на SARS-CoV-2 з 4 до 12 %, що може свідчити про можливе зростання захворюваності в наступні пару тижнів. В області госпіталізовано з COVID-19 15 осіб, серед них – 2 дітей.
Разом з тим, фахівці підкреслюють, що епідситуація на Сумщині залишається стабільною. Епідпоріг не був перевищений в жодному з районів Сумщини.
Випадків грипу не зареєстровано.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: