Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді підтримуватимуть мешканців приватного сектору, хто захоче побудувати укриття + Відео

Безпека, Громада 23:34, 1.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Відпрацьовується механізм підтримки мешканців приватного сектору, які будуватимуть укриття. Про це на апаратній нараді повідомив міський голова Микола Нога.

Мешканці зможуть отримати будівельні матеріали на облаштування укриття.

За словами начальниці управління з питань НС Ольги Ткаченко, необхідні будматеріали є в наявності.  

Вона також проінформувала про те, що з метою підготовки до зимового періоду заплановано перевірки пунктів незламності. На території Шосткинської громади їх функціонує 200.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору