Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді підтримають індивідуальних сільгоспвиробників

 Поділитися

Поділитися в

З ініціативою підтримки мешканців громади, які займаються сільгоспвиробництвом у власній садибі, виступив міський голова Микола Нога.

Він зазначив, що на одній з дискусійних панелей в столиці на тему продовольчої безпеки йшлося про посилення роботи індивідуальних сільськогосподарських садиб, які займаються вирощуванням овочів, ягід та ін.

Міський голова дав доручення щодо підтримки індивідуальних сільгоспвиробників Шосткинської громади. Місцева влада визначить в кожному окремому випадку, як зможе допомогти власникам селянських господарств (наприклад, придбати сільськогосподарський інвентар, теплицю тощо).

 

 

 

Фото ілюстративне

Джерело: www.hozjain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору