У Шосткинській громаді переселенці отримують садово-городній інвентар та насіння + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У нашій громаді діє програма розвитку сільського господарства. В її рамках внутрішньо переміщені особи мають змогу безкоштовно отримати садово-городній інвентар та насіння. Про це розповів заступник міського голови Віталій Могильний.
Сьогодні, 12 жовтня, він разом з головним спеціалістом відділу розвитку АПК Мариною Геремес передав садово-городній інвентар та насіння переселенцям, які проживають у Ковтунівському старостинському окрузі.
Як повідомила староста Ніна Стрюк, також у старостинський округ передали бензопилу, обприскувач, садовий тример та ін. Цю техніку за потреби селяни зможуть брати у тимчасове користування.
Програма розвитку сільського господарства у Шосткинській громаді розрахована на 5 років. Це перший етап її реалізації.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: