У Шосткинській громаді оголошено конкурс з визначення надавача послуг вивезення сміття у Гамаліївці

ЖКГ, Конкурс, Споживач 16:46, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території с. Гамаліївка оприлюднила Шосткинська міська рада.

Конкурс проходитиме 1 листопада у Шостці, в приміщенні Управління ЖКГ Шосткинської міської ради по вул. Садовий бульвар, 8. Початок о 14:00.

Зокрема, шукають надавача послуг для вивезення твердих побутових відходів, який обслуговуватиме територію 182 га; це 5 вулиць та 1 провулок. Послуги потрібно надавати 65 мешканцям семи багатоквартирних будинків та 235 мешканцям 125 приватних будинків.

Орієнтовна відстань віл населеного пункту до полігону твердих побутових відходів – 13 км; протяжність доріг – 6,36 км, з них мають асфальтне покриття – 3,8 км.

Захоронення побутових відходів проводиться ТОВ «КАФА-ПЛЮС» на звалищі побутових відходів, що знаходиться на території Шосткинської міської ради. Загальна територія полігону ТПВ складає 9,0 га, з яких 6,0 га уже зайнято побутовими відходами. Загальний об’єм захоронених відходів на полігоні ТПВ становить 1152 тис. куб.м.

Серед вимог до учасників конкурсу:

  • наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
  • наявність працівників відповідної кваліфікації;
  • наявність договорів з суб’єктами поводження з побутовими відходами.

Більш детально з умовами конкурсу з надання послуг вивезення твердих побутових відходів можна ознайомитися у спеціаліста Управління ЖКГ Ірини Вернигори  (телефон – 066-84-66-077).

Учасники конкурсу можуть отримати документацію для участі особисто або поштою протягом трьох робочих днів після подання заяви про участь у конкурсі встановленого зразка до управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.

Конкурсні пропозиції приймають до 10:00 1 листопада. Їх можна надавати особисто або поштою до управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради за адресою: 41100, Сумська область, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору