У Шосткинській громаді частина будинків лишається без опалення через зруйновані котельні
Поділитися в
Копіювати посилання
Зруйнувано дві найбільші котельні у Шосткинській громаді. Саме через це частина будинків не мають централізованого опалення.
Шосткинці знаходять вихід: використовують генератори або ж запасаються дровами.
Про це міський голова Микола Нога розповів у проєкті Суспільне. Студія — повідомляють журналісти Суспільногою.
Міський голова розповів, що дві котельні на дровах громаді передала Сумська ОВА. Ще одну котельню, але вже на дровах, запустили минулого тижня.
9 генераторів, якими забезпечили партнери, розподілили для водоканалу та об’єктів теплозабезпечення, також закупили 12 фур дров — звітує Микола Нога.
Для десяти навчальних закладів громада придбала стільки ж теплогенераторів.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: