Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді частина будинків лишається без опалення через зруйновані котельні

Тепло 14:54, 9.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Зруйнувано дві найбільші котельні у Шосткинській громаді. Саме через це частина будинків не мають централізованого опалення.

Шосткинці знаходять вихід: використовують генератори або ж запасаються дровами.

Про це міський голова Микола Нога розповів у проєкті Суспільне. Студія — повідомляють журналісти Суспільногою.

Міський голова розповів, що дві котельні на дровах громаді передала Сумська ОВА. Ще одну котельню, але вже на дровах, запустили минулого тижня.

9 генераторів, якими забезпечили партнери, розподілили для водоканалу та об’єктів теплозабезпечення, також закупили 12 фур дров — звітує Микола Нога.

Для десяти навчальних закладів громада придбала стільки ж теплогенераторів.

 

 

 

 

Фото ілюстративне

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору