16 модульних котелень запустили, планують — ще дві: Микола Нога про забезпечення міста теплом
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шостці запустили 16 модульних котелень на дровах, планують взяти в роботу ще дві для забезпечення міста теплом. Про це міський голова Микола Нога розповів в ефірі Суспільне Студія.
Також у Шостці працює 200 пунктів незламності.
“Руйнації після атаки на об’єктах теплозабезпечення були дуже великі, тому там ще триває ліквідація наслідків”, — так міський голова коментує наслідки ракетного удару 3 грудня по інфраструктурі Шосткинської громади.
*Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: