Дерматолог
Авто Світ

16 модульних котелень запустили, планують — ще дві: Микола Нога про забезпечення міста теплом

Опалення, Тепло 14:40, 14.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці запустили 16 модульних котелень на дровах, планують взяти в роботу ще дві для забезпечення міста теплом. Про це міський голова Микола Нога розповів в ефірі Суспільне Студія.

Також у Шостці працює 200 пунктів незламності.

“Руйнації після атаки на об’єктах теплозабезпечення були дуже великі, тому там ще триває ліквідація наслідків”, — так міський голова коментує наслідки ракетного удару 3 грудня по інфраструктурі Шосткинської громади.

*Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору