У Шосткинській громаді частково відновлено електропостачання, плануються точкові включення. Організували забезпечення хлібом та пункти для зарядки мобільних телефонів + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 11 жовтня, у відеозверненні до мешканців громади шосткинський міський голова Микола Нога розповів про поточну ситуацію на Шосткинщині, відновлення життєдіяльності громади після вчорашніх обстрілів росіянами об’єктів критичної інфраструктури по всій Україні:

На сьогоднішній день спільно з обласною військовою адміністрацією нам частково вдалось відновити постачання електричної енергії, але це зовсім невеличка кількість… Це дає можливість вночі забезпечити нас водою, вдень знов відключення води, але ми намагаємося стабілізувати цю ситуацію з водопостачанням. Для цього ми використали резервну електростанцію, яка працює на одному з підйомів у нашому місті. Спільно з колективом хлібокомбінату ми за ніч організували забезпечення громади хлібом. І сьогоднішні величезні проблеми із зарядкою мобільних телефонів: в місті вже працює більше 10 пунктів зарядки, і їх кількість буде збільшена для того, щоб люди могли заряджати свої мобільні телефони. По електрозабезпеченню будуть точково додаткові включення. Тому, будьте готові: десь електроенергія увімкнеться на годину, десь на дві, а потім знову вимкнеться. Ось в такому режимі й будемо виживати. Дякую всім. Разом до перемоги! – зазначив Микола Петрович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору