У Шосткинській громаді 65 людей захворіли на COVID-19. Ще 2 – померли
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 4 квітня на Сумщині зафіксовано 61 339 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
762 з них виявили за минулу добу. У Шостці COVID-19 підтвердили у 63-х осіб, ще 2 нові випадки виявили у районі.
Крім цього минулої доби від COVID-19 помер 1 житель міста та 1 – раойну. Загалом по області вчора зареєстрували ще 8 летальних випадків (Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 4, Суми – 1, Ямпільський р-н – 1).
Одужало минулої доби 270 пацієнтів. Шосткинців серед них немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: