Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді 65 людей захворіли на COVID-19. Ще 2 – померли

Важливо, Здоров'я 09:12, 4.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 4 квітня на Сумщині зафіксовано 61 339 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

762 з них виявили за минулу добу. У Шостці COVID-19 підтвердили у 63-х осіб, ще 2 нові випадки виявили у районі.

Крім цього минулої доби від COVID-19 помер 1 житель міста та 1 – раойну. Загалом по області вчора зареєстрували ще 8 летальних випадків (Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 4, Суми – 1, Ямпільський р-н – 1).

Одужало минулої доби 270 пацієнтів. Шосткинців серед них немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору