Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді 125 безробітних залучені до суспільно-корисних робіт + Відео

ЖКГ 18:18, 9.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Для проведення суспільно-корисних робіт управління житлово-комунального господарства задіяло 125 безробітних. Про це на апаратній нараді повідомив керівник УЖКГ Геннадій Мелашенко.

Міський голова Микола Нога поставив завдання ефективно використовувати працівників, задіяних на суспільно-корисних роботах. «Ми тут не налагодили відповідний контроль за роботою… Зверніть на це, будь ласка, увагу!», – звернувся очільник громади до Геннадія Мелашенка.

Під час апаратної нарада керівник УЖКГ проінформував про те, що на минулому тижні комунальники вивозили сміття з Локотського, Лазарівського кладовищ. Також впорядковувалися клумби, газони…

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору