У Шосткинській громаді 125 безробітних залучені до суспільно-корисних робіт + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Для проведення суспільно-корисних робіт управління житлово-комунального господарства задіяло 125 безробітних. Про це на апаратній нараді повідомив керівник УЖКГ Геннадій Мелашенко.
Міський голова Микола Нога поставив завдання ефективно використовувати працівників, задіяних на суспільно-корисних роботах. «Ми тут не налагодили відповідний контроль за роботою… Зверніть на це, будь ласка, увагу!», – звернувся очільник громади до Геннадія Мелашенка.
Під час апаратної нарада керівник УЖКГ проінформував про те, що на минулому тижні комунальники вивозили сміття з Локотського, Лазарівського кладовищ. Також впорядковувалися клумби, газони…
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: