У Шосткинській гімназії збирають теплі речі для захисників
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Збір теплих речей – ковдр, шкарпеток, нижньої та термобілизни – для захисників України на своїй сторінці у Фейсбуці оголосила директор Шосткинської гімназії Юлія Мороз.
– Люба родина Шосткинської гімназії! Любі друзі!
Вкотре звертаюся до кожного із благородною місією – допомогти Воїнам, які дарують нам життя в кожному дні.
Треба зібрати якомога більше теплих ковдр, шкарпеток, нижньої білизни/термобілизни, бо вже холоднішає й холоднішає, – зазначила очільниця навчального закладу.
Вона запрошує приносити й привозити теплі речі до приміщення Шосткинської гімназії. Їх приймають з 9.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю.
– Ми все передамо нашим ріднесеньким найкращим Воїнам світла! В єдності наша сила!
P.S. Ковдра від мене вже напоготові! – повідомляє Юлія Мороз.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: