У Середина-Буді росіяни поранили 62-річного цивільного
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 29 травня, близько 11:00 год окупанти з мінометів обстріляли цивільну інфраструктуру м. Середино-Буда Шосткинського району.
Як повідомили в прокуратурі, унаслідок атаки ворога 62-річний цивільний чоловік отримав поранення та був госпіталізований.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілу.
У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до Управління Служби безпеки України в Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: