Унаслідок ворожих атак на Сумщині за день постраждали 15 людей, зокрема троє дітей
Поділитися в
Копіювати посилання
За сьогодні до медиків по допомогу звернулися 15 цивільних, які постраждали внаслідок ворожих атак на Сумщині.
Це люди, які отримали поранення або мають гостру реакцію на стрес після низки ударів російських дронів по цивільній інфраструктурі області, повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Під ударами були дві автозаправні станції у Сумській громаді, будівля кінотеатру у Конотопі, а також цивільна інфраструктура у Путивлі.
Серед постраждалих – троє дітей: 11-річний хлопчик у Конотопі, 6-річний хлопчик у Сумах та 15-річний підліток у Путивлі.
У лікарнях перебувають четверо поранених. Троє з них – у важкому стані, під наглядом медиків. Усім надається необхідна допомога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: