Дерматолог
Авто Світ

У селищі Вороніж вогнеборці ліквідували загоряння нежитлового приміщення

ДСНС 10:33, 14.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 травня, після опівночі на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння по провул. Пантелеймона Куліша в селищі Вороніж, що на Шосткинщині.

На місце події було направлено відділення чергових караулів 17 -ї державної пожежно-рятувальної частини та 34-го державного пожежно-рятувального посту. Про це інформує ГУ ДСНС у Сумській області.


По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено дерев’яний навіс прибудований до нежитлового приміщення на площі до 50 кв. м та покрівлю будівлі на площі до 40 кв. м. через сильне задимлення вогнеборцям довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання.

О 01:43 загоряння локалізували, а о 02:48 – витративши на гасіння майже 12 тонн води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння цієї пожежі було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору