У селищі на Шосткинщині вогонь із сухої трави перекинувся на житловий сектор
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби, 17 вересня, підрозділи ДСНС Сумської області залучалися до ліквідації 29 пожеж на відкритих територіях у всіх районах та в обласному центрі.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Сумській області.

Участь в гасінні окрім рятувальників брали лісівники, працівники місцевих та добровільних пожежних команд та місцеві жителі.
У м. Охтирка та с. Ямпіль займання сухої рослинності спричинили пожежі в житловому секторі, а завдяки оперативним діям пожежно – рятувальних підрозділів вдалось врятувати два житлових будинки та господарчу будівлю.

Рятувальники локалізували пожежі, запобігши їх подальшому поширенню і ліквідували загоряння.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: