Сервис Центр

У реабілітаційному центрі пройшла благодійна акція “Краса у подарунок” від перукарів Шосткинського центру ПТО

 Поділитися

Поділитися в

 Як повідомлялося раніше, до 50-річчя Шосткинського центру ПТО  для підняття престижності робітничих професій, ознайомлення з особливостями того чи іншого фаху в закладі проходять  флешмоби професій.
 Учні й майстри Центру профтехосвіти намагаються прикрасити життя людей, які найбільше цього потребують. Так, сьогодні, 7 вересня, учні-перукарі та майстри виробничого навчання цього фаху провели благодійну акцію “Краса у подарунок” у обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Шостки. Безкоштовні перукарські послуги надавали всім вихованцям закладу.
Ми звернулися до керівника закладу Чмиха Олександра Миколайовича та методиста Субтелі Наталії Геннадіївни з проханням дозволити провести в закладі благодійну акцію, і вони відразу погодилися на це та щиро підтримали нашу ініціативу. Щиро дякуємо за сьогоднішній день адміністрації обласного центру соціально-психологічної реабілітації та нашим маленьким клієнтам, завдяки яким наші учні зрозуміли, що робити добрі справи – це дуже приємно! – зазначають у Шосткинському центрі профтехосвіти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору