У поліції спростували поширену в соцмережах інформацію про штрафні бали для водіїв
Поділитися в
Копіювати посилання
В мережі розповсюджено інформацію, що з 2026 року запрацювала система штрафних балів для водіїв, завдяки якій українці можуть автоматично позбутися водійського посвідчення за регулярні порушення ПДР. Це не відповідає дійсності, говорять у Національній поліції.
Зазначається, що є ряд законопроєктів, які покликані врегулювати це питання і в майбутньому запровадити штрафні бали за прикладом передового досвіду зарубіжних країн.
Проте, поки що це питання перебуває на розгляді, й штрафні бали не запроваджені!
“Про такі масштабні нововведення, ми обов’язково повідомимо громадськість заздалегідь. Довіряйте перевіреним джерелам!”, – зазначили у національній поліції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: