У підвалі шосткинської багатоповерхівки горіло сміття
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 9 січня, о 10:15 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння в підвалі 9- поверхового житлового будинку по вул. Онупрієнка в м. Шостка. Про пожежу повідомили мешканці, які відчули різкий запах диму на сходовій клітині. На місце події було направлено черговий караул 7- ї державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено сміття на площі до 1 кв. м. Утворилось сильне задимлення, тому рятувальники працювали в апаратах для захисту органів дихання.
О 10:27 загоряння локалізували, а о 10:31 – повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 9 чоловік особового складу від Державної слцжби України з надзвичайних ситуацій.
Головне управління ДСНС України у Сумській області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: