На Шосткинщині, під час ліквідації ворожої атаки, росіяни завдали повторного удару по рятувальниках + Фото
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цієї ночі російський безпілотник вдарив по складському приміщенню в Глухівській громаді. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
Під час роботи рятувальників на місці події, ворог наніс повторний удар поруч з пожежною автоцистерною. На щастя весь особовий склад встиг відійти в безпечне місце.
“Попри постійні загрози, всі осередки горіння вдалося ліквідувати. Ворог продовжує наносити удари по тим, хто щодня рятує людські життя”, – наголошують у ДСНС Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: