У під’їзді шосткинської багатоповерхівки – водоспад + Відео (Оновлено)
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 18 січня, у багатоквартирному житловому будинку № 6 А во вул. Студентській (колишня вул. Баумана) справжній водоспад.
Як пише місцева мешканка Юлія Могила на своїй сторінці у Фейсбуці, це відбувається у 7 під’їзді: «В під’їзді водоспад! Перемерзає зливова каналізація, і так постійно!».
Вона повідомила: диспетчеру ЖКО «Енергія» додзвонитися неможливо, на гарячій лінії в міськвиконкомі відповіли, що може розберуться завтра…
Після виходу публікації нам надіслали ще одне відео. На цей раз з 1 під’їзду дев’ятиповерхового будинку, що на Садовому бульварі, 12. Там такий же водоспад, як по вул. Студентській, 6 А.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: