У Новгороді-Сіверському унаслідок ворожого удару постраждали троє поліцейських
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 23 травня, близько 10:20 в межах міста Новгород-Сіверський пролунав вибух.
Як повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов, ворог завдав удару із застосуванням ударного БпЛА (попередньо типу «Молнія»).
Внаслідок цього троє співробітників групи реагування патрульної поліції Новгород-Сіверського райвідділу зазнали травм. Службовий автомобіль пошкоджено.

Пошкоджено також прилеглі приватні житлові будинки.
Більше ніж за годину росіяни повторно атакували місто. Ворог завдав удару по цивільному магазину із застосуванням баражуючого боєприпасу (попередньо — типу «Ланцет»).
Масштаби руйнувань та наслідки ворожої атаки наразі уточнюються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: