У Новгород-Сіверському районі у кюветі знайшли труп чоловіка, якого збила машина
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 8 вересня, вранці неподалік с. Грем’яч Новгород-Сіверського району у кюветі автодороги Чернігів-Грем’яч виявлено труп місцевого жителя, 1988 року народження, з тілесними ушкодженнями.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА.
Найімовірніше його збила машина. Адже відповідно до висновку судмедекспертизи чоловік загинув внаслідок отриманих ушкоджень в результаті наїзду невстановленим транспортним засобом. Проводяться слідчі дії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: