У міськвиконкомі розповіли, кого з мешканців громади безкоштовно забезпечуватимуть дровами + Відео

Громада 22:07, 23.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 23 листопада, відбулася зустріч очільника громади Миколи Ноги з головами квартальних комітетів.

Обговорювалися різні питання, в тому числі соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Начальник управління праці та соцзахисту населення Антоніна Наймитенко розповіла про роботу з надання мешканцям громади житлових субсидій. «Акцентую вашу увагу на тому, що на сьогоднішній день кардинальних змін в організації надання житлових субсидій і пільг не відбулося», – наголосила вона.

Антоніна Наймитенко повідомила, що з грудня із питання надання пільг і житлових субсидій потрібно буде звертатися не в управління праці та соціального захисту, а до Пенсійного фонду (розташований в районі парку ЦЕВ «Юність»).

Розглядалося ще одне важливе питання – безкоштовне забезпечення дровами. Як проінформувала Антоніна Наймитенко, для Шосткинської громади були визначені кошти у розмірі 7,5 млн. грн. Місцева влада звернулося з проханням збільшити цю суму на 5 млн. грн. За її словами, першочергово дрова можуть отримати сім’ї військовослужбовців, малозабезпечені, багатодітні родини, особи з інвалідністю, одинокі пенсіонери, пенсіонери за віком…

«Щоб звернутися за деревиною паливною, необхідно пакет документів надати до управління праці та соціального захисту (вул. Свободи, 43 А, каб. 1)… Прийти з паспортом, ідентифікаційним кодом, підтвердженням того, що немає газового опалення. Якщо це пенсіонер – приходить з пенсійним посвідченням, якщо багатодітна родина – посвідчення багатодітної родини, якщо особа з інвалідністю – посвідчення… І тоді ми організовуємо доставку деревини паливної у розмірі 4 куб. м на домогосподарство», – сказала Антоніна Наймитенко.

Міський голова зазначив, що місцева влада зацікавлена в тому, щоб якомога більше людей отримали дрова. Якщо не буде вистачати державних коштів, спрямують кошти бюджету громади. Микола Нога запевнив: у Шосткинській громаді безоплатно забезпечать дровами усіх, хто має на це право.

Під час зустрічі в. о. начальника управління з питань НС Ольга Ізотова повідомила, що по всій Україні на випадок тривалої відсутності електроенергії підготовлено понад 4 тис. пунктів незламності. У нашій громаді таких пунктів – 20.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору