У межах акції «Створюємо ліси разом» лісівники Серединобудщини за один день висадили майже 5 тис. молодих дерев

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 8 жовтня, середино-будські лісівники спільно з учнівською молоддю та керівниками громади висаджували молоді ліси. Головний захід акції «Створюємо ліси разом» провели у Голубівському лісництві лісгоспу.

Висаджували сіянці сосни звичайної та берези повислої на площі 1 га. Всього у лісах Середино-Будського краю додалося 4643 нових дерев.

Поряд з колективом Середино-Будського лісгоспу на чолі з директором Олександром Плужниковим на посадці лісу працювали секретар Середино-Будської міської ради Олег Загорський, спеціаліст Середино-Будської міської ради Олександр Шульгін, староста Чернацького старостинського округу Тетяна Зикунова, депутати Зноб-Новгородської селищної ради Олег Маруха та Сергій Волков.

Не залишились осторонь і з великим задоволенням посадили свої дерева і вихованці учнівського лісництва, що діє на базі підприємства, зі своїм керівником. Учні люблять практичні заняття, лише так можна зрозуміти всю суть лісівничої професії, адже під час подібних заходів школярі знайомляться зі щоденною роботою лісівників.

Кожен з учасників заходу отримав масу задоволення та позитивних емоцій.

«Це так важливо хоч раз у своєму житті взяти участь у такому заході, а ще  цікаво буде років через 10 подивитись на це насадження» – говорить секретар Середино-Будської міської ради Олег Загорський.

Зауважимо, що акція «Створюємо ліси разом» лише розпочинається. Вона триватиме до кінця листопада. І до її завершення працівники підприємства планують висадити щонайменше ще 3000 нових дерев.

Крім масового та колективного висаджування дерев лісівниками заплановані екскурсії, творчі конкурси та проведення еколого-просвітницької роботи в школах міста. Тому жовтень та листопад для середино-будських лісівників обіцяють бути досить активними.

«Така акція дає можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власноруч зробити свій внесок у збереження та примноження зелених легень нашої планети» – говорить головний лісничий Середино-Будського лісгоспу Іван Степаненко.

Долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс зможе кожен бажаючий. Для цього на сайті zelenakraina.gov.ua потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь у акції «Створюємо ліси разом».

Під час висадки лісівники нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи з садіння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору