У мерії розповіли, скільки проектів претендують на реалізацію у межах бюджету участі
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомила під час апаратної наради начальник управління економіки Дар’я Гребенюк, у місті триває процес Бюджету участі. 31 липня було кінцевим терміном подачі проектів. Зараз розпочався етап їх розгляду та відбору для реалізації у 2021 році.
«Ми отримали 16 проектів на загальну суму 3,2 млн грн. Це різні сфери: і дорожнє господарство, і освіта, і культура, навколишнє природнє середовище. Найбільшу активність проявили мешканці громади віком від 36 до 65 років», – розповіла Дар’я Гребенюк
Надійшли проекти і від жителів сіл громади.
Нагадаємо, у цьому році на втілення громадських проектів передбачено 1 млн 750 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: