Дерматолог
Авто Світ

У медзакладах Шосткинської громади продовжують ліквідацію наслідків ворожого удару + Відео

Медицина 16:15, 28.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні у медичних закладах проводилася робота з ліквідації наслідків ворожого обстрілу. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

«Завдання було забезпечити діяльність структурних підрозділів, які постраждали. Створені умови для того, що вони працювали. Але роботи ще багато, будемо продовжувати ліквідацію наслідків обстрілів!», – сказав він.

Також Олег Штогрин проінформував про те, що завершені роботи з монтажу модульної котельної. Найближчим часом її введуть у експлуатацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору