У маслі, виробленому на Сумщині, знайшли немолочні жири

Споживач 12:14, 17.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

За повідомленням ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» в рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» разом з представниками телеканалу 1 + 1 «ТСН Тиждень», даною організацією було відібрано у торгівельних мережах та досліджено на вміст немолочного жиру 61 зразок масла солодковершкового. За результатами досліджень було виявлено 11 зразків, які містили немолочні жири. З переліком виявлених зразків масла вершкового можна ознайомитись за посиланням.

Дана громадська організація звернулася до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів із проханням вжити заходи про запобігання обігу зазначеного фальсифікованого масла.

На виконання Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України № 2 від 5 січня 2021 року (далі Розпорядження № 2 – додається), фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області вживаються заходи з виявлення можливого потрапляння в реалізацію на території Сумської області масла вершкового зі вмістом сторонніх (немолочних) жирів та будуть вжиті заходи для запобігання обігу такої непридатної продукції. У тому числі, Головним управлінням, у межах територіальної юрисдикції, проводиться позапланова перевірка ПП «Рось» Філія «Роменський молочний комбінат» з приводу підтвердження чи спростування виявлених фактів виробництва неякісного масла.

Сумські дебати

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору