У лікарні померла жінка, яка була поранена під час ворожого обстрілу на Краснопільщині
Поділитися в
Копіювати посилання
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, учора, 18 вересня, близько 21:00 год окупанти з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру Краснопільської громади Сумського району.

Унаслідок атаки агресора загинули 73-річний цивільний чоловік та його 72-річна дружина.
Іще одне подружжя пенсіонерів отримали поранення та були госпіталізовані.
Через деякий час 66-річна жінка померла в лікарні.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілу.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: