У Києві обговорили формування держзамовлень на промислових підприємствах Сумщини

Влада, Економіка 11:22, 23.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький розповів про зустріч у Києві щодо роботи підприємств Сумського машинобудівного кластеру енергетичного обладнання.

Разом із першою віце-прем’єр-міністеркою — Міністеркою економіки Юлією Свириденко і топ-менеджментом компаній: «Енергоатом», «Укрзалізниця», «Нафтогаз», «Центренерго» «Укртрансгаз» та інших. Ми домовилися провести двосторонні консультації щодо формування державних замовлень на придбання тих чи інших видів продукції, яка випускається промисловими підприємствами Сумщини”, – сказав голова Сумської ОВА.

Окрім цього, посадовці розглянули і окремі проблемні аспекти роботи підприємств: участь у тендерах, процедури націоналізації, розблокування рахунків, або перерахування коштів за вироблену чи поставлену продукцію.

Представники Міністерства економіки визначили ряд перспективних напрямків, де учасники кластеру можуть отримувати у майбутньому комплексні державні замовлення, спрямовані як на відновлення критичної інфраструктури держави, так і на побудову нових потужностей у сферах нафтогазового комплексу та атомної і теплової енергетики .

У рамках продовження діалогу, підприємства кластеру мають у десятиденний термін сформувати обсяги продукції, які вони можуть виробити протягом найближчих трьох років, розписати в розрізі ключової номенклатури і подати до Міністерства економіки.

Налагодження співпраці, отримання держзамовлень – це збереження існуючих робочих місць та створення нових, погашення заборгованості, своєчасна виплата конкурентної заробітної плати на підприємствах машинобудівного кластеру Сумщини.
Це добробут родин, кошти на медицину, освіту, підтримку армії, відновлення держави”, – зазначив Дмитро Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору