У Ковтунівському старостинському окрузі облаштовують придорожні клумби та підводять стовпи кольорами українського прапору
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно ми повідомляли, що у селі Богданка Ковтунівського старостинського округу Шосткинської громади люди згуртувалися, щоб причепурити автобусну зупинку: фарбують, розбивають клумби й висаджують квіти…
Благоустрій старостинського округу триває. У селі Ковтунове підводять стовпи жовто-синіми фарбами, у колір українського стяга. Доглядають і за придорожніми клумбами, наприклад, на в’їзді до села, біля стели.
Роботи виконують Тетяна Звоник та Олена Давиденко.
– Дівчата, Звоник Тетяна та Давиденко Олена, своєю працею покращують благоустрій у старостинському окрузі. Дякуємо їм за це, – дякують у старостинському окрузі.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: