У Глухові підліток потрапив до реанімації після “ігор” зі знайденими боєприпасами
Поділитися в
Копіювати посилання
Інцидент стався вчора, 25 лютого, на околиці Глухова. За попередньою інформацією, двоє підлітків знайшли кілька патронів, а також три вибухові пристрої, зовні схожих на деталі від гранатомету. Після цього хлопці вирішили перевірити боєві властивості смертельно-небезпечних знахідок і розвели вогнище подалі від житлових будинків. Про те, що все може скінчитися трагедією, ніхто з них не припускав. Про це пише hlukhiv.info.
Після вони почали кидати весь арсенал в багаття: спочатку патрони, а далі в хід пішла “важка артилерія”. Внаслідок детонації боєприпасу один з підлітків отримав серйозні поранення – хлопця каретою “швидкої” госпіталізували до місцевої лікарні.
Директор Глухівської міськлікарні Валентина Барахович розповіла, що потерпілого доставлено до медичної установи з черепно-мозковими травмами і пораненнями кінцівок.
“Хлопця прооперували. Зараз він перебуває в реанімаційному відділені. Наразі він у свідомості, але його стан оцінюється як тяжкий.”, – прокоментувала очільниця лікарні.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, а також вибухотехніки і кінологи. Знайдені не розірвані небезпечні знахідки було знешкоджено.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: