У Гамаліївському монастирі пройшов урок з петриківського розпису + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Продовжується музейний проєкт Шосткинської громади «Терапія мистецтвом», в рамках якого відбувся сьомий урок з петриківського розпису.
Пройшов він у Гамаліївському Свято-Харалампіївському монастирі. Урок провели художниця Лілія Горбель, якій допомагає заступник директора краєзнавчого музею, кандидат психологічних наук Олена Чанцева-Коваленко. Яскравим малюнком вони розписували тарілки…
У програмі не лише урок з петриківського розпису, а й ще розповідь про свято Преображення та про історію Гамаліївського Свято-Харалампіївського монастиря.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: