Дерматолог
Авто Світ

У фінал І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025» вийшли три педагоги із Шостки

Освіта 16:00, 21.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Стали відомі результати відбіркового етапу І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025».

Як повідомляє Шосткинський центр професійного розвитку педагогічних працівників, у фінальній частині обласного туру братимуть участь три педагоги із нашого міста. Це учитель хімії школи №7 Анжела Романченко, учитель історії гімназії Віта Гусак, учитель історії школи № 7 Наталія Середа.

Фінал обласного етапу конкурсу відбудеться у наступному році. Переможці будуть представляти Сумщину у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору