У фінал І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025» вийшли три педагоги із Шостки
Поділитися в
Копіювати посилання
Стали відомі результати відбіркового етапу І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025».
Як повідомляє Шосткинський центр професійного розвитку педагогічних працівників, у фінальній частині обласного туру братимуть участь три педагоги із нашого міста. Це учитель хімії школи №7 Анжела Романченко, учитель історії гімназії Віта Гусак, учитель історії школи № 7 Наталія Середа.
Фінал обласного етапу конкурсу відбудеться у наступному році. Переможці будуть представляти Сумщину у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: