У дитячій лікарні збільшують потужність електромережі та планують встановити твердопаливний котел + Відео
ЖКГ 13:54, 18.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На завершальному етапі роботи з підвищення потужності електромережі дитячої лікарні, враховуючи навантаження у зв’язку з відкриттям у найближчій перспективі реабілітаційного відділення. Про це в ході апаратної наради розповів керівник медзакладу Віктор Садовничий.
Міський голова Микола Нога нагадав йому про завдання щодо підготовки до цьогорічного осінньо-зимового періоду – встановити у лікарні котел на твердому паливі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: