У День знань Шосткинський спортивний ліцей отримав сучасний комфортабельний автобус + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, в День знань, до Шосткинського ліцею-інтернату спортивного профілю привітати шкільну родину зі святом завітали депутати Сумської обласної ради від «Опозиційної платформи – За життя» Володимир Пилипейко та Микола Войтенко. Вже багато років вони опікуються закладом, створюють сучасні умови для розвитку майбутніх спортсменів.

До свята Першого дзвоника народні обранці подарували шкільній родині комфортний, сучасний, пасажирський автобус для перевезення дітей на спортивні змагання.

– Вручаємо Вам у подарунок автобус для поїздок на змагання! Подальших здобутків та перемог! – звернувся до родини ліцею-інтернату Володимир Пилипейко.

Нагадаємо, раніше з бюджету Сумської обласної ради за ініціативи команди «Опозиційної платформи – За життя» та підтримки депутатського корпусу було виділено 2,5 млн. грн.. на придбання сучасного пасажирського автобусу на 20 місць.

– У Шосткинській громаді працює професійна потужна команда «Опозиційної платформи – За життя», яка протягом останніх багатьох років вживала всіх заходів, щоб допомогти закладам і освіти, і охорони здоров’я, і соціального захисту, в інфраструктурі, житлово-комунальному господарстві. Ми зробили багато за ці роки, і далі продовжуємо працювати, щоб наші діти жили і навчались в нормальних умовах. Цей заклад – єдиний, який має такого класу автобус,- зазначив Микола Войтенко.

Володимир Пилипейко подякував за підтримку у вирішенні питань для Шостки лідеру Сумської організації ПП «Опозиційна платформа – За життя» Олександру Стрельченко, голові Сумської обласної ради Віктору Федорченко, начальнику Департаменту освіти та науки Сумської ОДА Вікторії Гробовій за сприяння у виділенню коштів для придбання автобусу.

Привітали з 1 Вересня і першокласників ліцею-інтернату, подарувавши малечі шкільні ранці, придбані за власні кошти.

Народні обранці побажали дітям успішно включитися в навчальний процес, здобувати перемоги для навчального закладу, області і радувати усіх успіхами.

Директор Шосткинського ліцею-інтернату спортивного профілю Валерій Захарченко згадує, що питання про необхідність придбання автобусу для перевезення учнів на змагання назріло давно:

– Це як інструмент, як повітря сьогодні для розвитку наших учнів. Бо без виїзду на тренувальні бази, заняття, змагання, ми не можемо шліфувати майстерність дітей, зупиняємо ті навички і вміння які вони отримують. Дякуючи підтримці обласної ради, особисто голови обласної ради Віктора Федорченка, депутатського корпусу нас почули, зрозуміли наші проблеми, згуртувались, і наш заклад отримав сучасний комфортабельний автобус Volkswagen Crafter. Він спеціалізований, дає можливість дітям відпочивати в дорозі, брати з собою багато інструментарію. В ньому є кондиціонер. Автобус на 19 місць. Для того, щоб виїздила команда з футболу, хокею на траві або гандбольна команда, цього достатньо. Я щиро вдячний усім, хто допоміг нам придбати цей автобус. Розумію, що розвиток спорту, вмінь і навичок, які діти здобували, підніметься на рівень вище. Бо наші діти будуть брати участь у всіх змаганнях, які є, і Всеукраїнського рівня, і не тільки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору