У День Шосткинської громади відбулась традиційна благодійна акція біля Арт-центру + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 вересня, пройшла благодійна акція «З мистецтвом до Перемоги!».
Вона проводилася на майданчику біля Арт-центру. Тут місцеві художники малювали картини, які продадуть на аукціоні, а всі виручені кошти спрямують на підтримку Збройних Сил України.
Шосткинське вище професійне училище продавало різноманітні смаколики. Зароблені кошти також передадуть нашим Захисникам.
В благодійній акції взяв участь і волонтерський центр «Шостка», який був створений небайдужими шосткинцями у перші дні повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Сьогодні ж у приміщенні Арт-центру відкрилася виставка художниці Лілії Горбель «Петриківські обереги», на якій представлені 72 роботи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: