У День міста шосткинці передали землякам-захисникам другий КАМАЗ! + Фото, відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно Волонтерський центр “Шостка – Добро” провів благодійний розіграш призів, а на зібрані кошти придбав і передав захисникам необхідний КАМАЗ.
Сьогодні, 3 вересня, у День міста Шостка волонтери зробили ще один подарунок для ЗСУ: другий КАМАЗ!
– У День рідного міста – подарунок для ЗСУ!А саме – для рідного 153 оБТрО.Шосткинці! Ви – найкращі. Ви здатні настільки віддано підтримувати, що ми закрили збір раніше, ніж очікувалося. Усе це завдяки кожному із Вас, силі Вашого духу й вірі в краще майбутнє.А хлопцям-захисникам із нашого міста другий КАМАЗ нехай слугує довго та буде надійним помічником у виконанні завдань.Безмежно вдячні! – зазначають волонтери.







Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: