У Чистий четвер у Шостці повним ходом іде прибирання
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 21 квітня, за три дні до Великодня, християни святкують Чистий четвер. У цей день і комунальники Шостки продовжують наводити порядок у місті: вивозять купи сміття та листя, що ще залишилися після зими на подвір’ях будинків. Біля контейнерних майданчиків, де розвелися гризуни, провели дератизацію.
– Вітаємо із чистим четвергом, друзі! Хай у Ваших домівках панує завжди порядок та злагода, а у нашій славній країні мир і спокій! – вітає мешканців громади Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: